6 Eylül Bitcoin Güncel Fiyatı

Gundemfiyat.com /6 Eylül Bitcoin Güncel Fiyatı, Amerika doları, Euro ve altın maliyetleri sabah erken saatlerde ne kadar oldu? 6 Eylül 2021 Pazartesi itibarıyla güncel piyasa verileri.

Sabah saatlerinden itibaren Bitcoin, Ethereum (ETH), Ripple (XRP) gibi kripto para birimleri ilk sırada olmak üzere, Amerika doları, Euro ve altın maliyetleri hakkında da araştırmalar başladı. Günlük piyasa verileri haberimizde, 6 Eylül 2021 Pazartesi günü itibarıyla kripto para maliyetlerina, Amerika doları ve Euro gibi para birimlerine, altın maliyetleri hakkında son dakika haberlerine ulaşabilirsiniz.

1 Bitcoin kaç TL? BTC/USDT paritesi

6 Eylül 2021 Pazartesi sabahı 1 Bitcoin, 430.937 Türk lirasından alıcı bulurken, küresel piyasalarda 1 BTC 51.900 dolar olarak işlem görüyordu.

6 eylül bitcoin

 

6 Eylül 2021 Pazartesi günü itibarıyla Bitcoin fiyatı son 24 saatte yüzde 4,34 artış gösterdi. Haftalık artış yüzde 9,79 olarak hesaplanırken son bir ayda BTC fiyatı yüzde 14,67 artış gördü.

Eylül Ayı BTC için klasik geçebilir mi ?

Eylül 2021, BTC için klasik geçebilir. Bitcoin olgunlaştıkça, BTC/USD paritesinin senenin her ayında benzer davranışlar gösterdiği de ortaya çıkıyor.

En büyük performans, özellikle de halving (yarılanma) sonrası dördüncü çeyrekte görülüyor. Buna karşılık ocak aylarında genelde fiyat düşüşü gözleniyor. Ne var ki 2021, bu konu da istisna oldu.

Eylül ayı da yatırımcılara pek umut ışığı vermiyor. Bitcoin, eylül aylarında şimdiye kadar hiç yüzde 6’dan fazla artış göstermedi.

Dördüncü çeyrek mi beklenmeli?

Stok akış modelinin yaratıcısı analist PlanB de Bitcoin’in eylül de ağustostan daha düşük bir düzeyde izleyeceğini öngörmüştü.

Ne var ki bu durum, ekim ayı genelde çok daha kuvvetli bir ivme gösterdiğinden dolayı uzun sürmeyebilir.

Bitcoin boğalarının şimdilik beklemesi gerekmektedir gibi gözüküyor. BTC/USD paritesi, yayım saati itibarıyla 47.720 dolarda seyrediyor.

  • Leave a Comment