Ana Sayfa Alkol Fiyatları Absinthe Fiyatları

Absinthe Fiyatları

Paylaş

Absinthe Fiyatları 2019

Absinthe fiyatları, Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV)  yapılan son zamlar ile birlikte tekrar artışa geçti. Alkol fiyatlarına Özel Tüketim Vergisi’ne ilaveten bir de yüzde 18 KDV ücreti yansıtılıyor. Son zamlarla beraber alınan bu KDV ücreti de yükselerek içki fiyatları üzerinde etkili oldu.

İçki fiyatlarına yapılan bu zammın, absinthe fiyatlari üzerinde yüzde 2,5-3’lük bir artış oluşturabileceği tahmin ediliyor.

Alkol fiyatlarında meydana gelen bu son zam sonrasında, aradığınız en doğru ve güncel fiyatlara kolayca ulaşabilmeniz adına absinthe fiyatlarını siz okuyucularımız için liste haline getirdik.

Absinthe Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Absinthe yeşil peri fiyatları ne kadar?, Absinthe 2019 fiyatları ne kadar? gibi aramalarınız sonrasında bulabileceğiniz en doğru ve en güncel listeye buradan ulaşabileceksiniz.

Absinthe Fiyatları 2018
Absinthe Fiyatları 2019

Sayfamızda bulunan fiyatlar tavsiye edilen satış fiyatları olmakla birlikte, bu fiyatların bulunduğunuz il, ilçe, tekel bayii, büfe, market (Migros, Carrefour, Çağdaş, Kipa vb.) alkol satışı olan yerlerde farklılık gösterebileceğini belirtmek isteriz.

Hazırladığımız absinthe fiyat listesinden Absinthe Polski 50 cl, Absinthe Polski 70 cl fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Absinthe Fiyatları 2019 Listesi

Absinthe Fiyatları

Absinthe Polski 50 cl : 265,00 TL

Absinthe Polski 70 cl : 351,00 TL

 

Not: Alkol Sağlığa Zararlıdır. Lütfen sağlığınız için alkolden uzak durunuz.