Bu Göğüs Coin, Binance Piyasalarına Girdi! Fiyat Sıçradı

Piyasa pahasına nazaran en büyük ikinci göğüs coin olan Shiba Inu, dünyanın en büyük kripto ticaret platformunun Amerikan yan kuruluşu olan Binance.US’ta süreç görmeye başladı. Bu ayın başlarında, Coinbase Pro’da listelendi ve bu da %30’luk etkileyici bir fiyat artışıyla sonuçlanmıştı. Artık SHIB, ani bir ivmeyle 0.000006861 dolardan süreç görüyor. İşte birtakım ayrıntılar…

Borsalar göğüs coin için yarışıyor

olarak aktardığımız Mayıs ayında Binance, Ethereum tabanlı kripto para ünitesi SHIB’i, yüksek riskli süreçler tercih eden trader’ler için uyarlanmış yenilikçi bir kategoride listeledi. Rakip FTX borsası, birebir vakitte SHIB token için dayanak ekledi. Artık, Shiba Inu’nun piyasa bedeli 10 Mayıs’ta 13,83 milyar dolarla tepe yaptı ve şu anda bu düzeyin %80 altında süreç görüyor. Binance’de, Shiba Inu için kilit borsa olmaya devam ediyor ve SHIB/USDT ticaret çifti tek başına kripto para ünitesinin toplam ticaret hacminin yaklaşık %20’sini oluşturuyor.

SHIB ile Huobi, Poloniex ve öbür borsalarda süreç yapılabilir

Dogecoin (DOGE)’in en güçlü rakibi, büyük karları ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in, bir hayır kurumuna 1 milyar dolar bağışladıktan sonra şaşırtıcı bir şekilde 6 milyar dolarlık SHIB token yakmasıyla büyük paha kazandı. Shiba Inu rallisinin, hayli süratli soğumasına karşın, dünyanın en büyük borsalarından kimilerindeki son listeleme haberleri, birinci 50 kripto para ünitesi ortasına oynayabileceğini gösteriyor.

  • Leave a Comment