Resmi hesaptan lidere tenkit… Tek icraatı yemek içmek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi Ekim ayı 2’nci oturumu Dr. Kadir Topbaş Şov ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. Mecliste kelam alan Adalar Belediye Lideri Fazilet Gül’ün yaptığı konuşma, Adalar Belediyesi resmi toplumsal medya hesabından da paylaşıldı.

RESMİ BELEDİYE HESABINDAN “TEK İCRAATI YEMEK İÇMEK” KARŞILIĞI

Konuşma paylaşımının çabucak altına bir vatandaş “Adaya geldiğinde zayıf kuru biriydi. Maşallah kilo almış, eline yüzüne kan gelmiş, göbek bile çıkmış. Ada havası yaramış başkana” diye yorum bıraktı. Adalar Belediyesi resmi sayfası ise bu yoruma çok değişik bir cevap vererek “Geldiğinden beri tek icraatı yemek içmek” tabirlerini kullandı.

VERİLEN KARŞILIK DAKİKALAR İÇİNDE SİLİNDİ

Bu cevap resmi belediye hesabı tarafından dakikalar içinde silinirken olayın ekran imgesi ise birinci yorumu yazan vatandaş tarafından kaydedildi. Kelam konusu vatandaş, paylaşımında şunları söyledi:

“Dün gece Adalar Belediye Lideri Fazilet Gül’ün konuşması Adalar Belediyesi resmi toplumsal medya hesabından yayımlandı. Ben de altına yorum yaptım. Adalar Belediyesi resmi hesabını yöneten şahıs bana karşılık yazdı lakin çabucak sildi. Lakin ekran imajını çoktan almıştım. Öncelikle Adalar Belediyesi’nde çalışan sayfa yöneticisini tebrik ederim. Gerçek hislerini paylaştığı için silmek zorunda kalsa bile Fazilet Gül’ün işe yaramaz biri olduğunun farkında. Adam boş beleş yaşayıp bir de maaş alıp hak, hukuk ve adaletten bahsediyor”

  • Leave a Comment