Trader, Bu 5 Altcoin ile Nasıl Yüzde 21.000 Kazandığını Anlattı!

Anonim bir trader, tweet’leri aracılığıyla yaklaşık yüzde 21.000’lik çıkar seyahatini paylaştı. Trader, en yeterli kripto para üniteleri ve altcoin projeleri ortasında geçiş yaptı ve yol boyunca kâr elde etti. Litecoin, Bitcoin ve Serum, yatırımcının portföyünde yüzde 102.8’lik bir yarara yol açtı.

Trader, “The Degen Challenge” sonucu altı haneli kâr elde etti

RektProof, iki ayda yüzde 21.000’lik bir kar elde etti. Trader, Twitter’da bir mesaj dizisi başlattı ve hesap bakiyesini 500 dolardan 214.000 doların üzerine çıkaran her süreci belgeledi. Trader, durum tespiti ve araştırma yapılmadan yüksek riskli ticaret için kullanılan bir terim olan “Degen Challenge”ına işaret ediyor. Terim, Reddit’teki WallStreetBets subreddit’inde, bir milyondan fazla traderın kendilerini “yozlaşmış (degenerates)” olarak isimlendirmesiyle icat edildi.

Twitter, NFT’lerin alım satımı yoluyla üç haneli karlar elde eden traderlarla dolup taşıyor. Fakat RektProof, yüksek riskli süreçlerde Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Serum ve başka altcoin’lerde konumlar açtı. Trader, challenge’a, yani “meydan okumaya” uzun bir Ethereum konumu açarak başladı. Bir hafta içinde, iki uzun durum açarak gerçekleşmemiş yarar olarak yüzde 42 kazandı. Oyun tokenı olan Axie Infinity (AXS), uzun durum açtığı listede bir sonraki sıradaydı. Birinci ayın sonunda RektProof, 12.000 doların üzerinde kâr elde etti, hesabında 40 kat bir yarar gördü. Akabinde Polygon (MATIC) ve Internet Computer’da (ICP) uzun konum açtı.

En kritik altcoin ticareti Serum oldu

En kritik ticaret, RektProof’un portföy kazanımlarını 100 kat olmak üzere üç haneye çıkaran Solana’daki merkezi olmayan borsa Serum’un lokal varlığı olan Serum’da uzun bir durumdu. Trader, yüksek riskli hareketlerini diğerlerine tavsiye etmeyeceğini itiraf etti. Altmış günden fazla bir mühlet içinde yüzde 21.000’in üzerinde kâr elde etti. Arbitrum’un parçalanmış NFT’leri, likidite madenciliği ve yield farming üzere en son trendler, “degen ticareti” yoluyla büyük karlar kaydetme anlatısını ateşledi.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 7 Eylül’deki kripto piyasasındaki flaş çöküşte, uzun konumların yüzde 92’si tasfiye edildi. Vadeli süreçler ve marj traderları, portföyleri üzerinde daha büyük bahisler yaptı ve birden fazla borsadan sermaye ödünç aldı. Tarihî olarak, uzun pozisyonlular çok kaldıraçlı olduğunda, Bitcoin fiyatında bir düzeltme olur ve on binlerce trader durumlarından tasfiye edilir. Bu durumda “degen bir trader” daha sonra, düzgünleşme öncesinde bir taban yakalama yoluyla kripto paralarını biriktirme fırsatından yararlanacaktır.

RektCapital, Bitcoin tahlili yaptı

Bir öbür kripto para ünitesi traderı ve analisti olan RektCapital, son Bitcoin fiyat tahlilinde, BTC’nin bir Golden Cross modeli geliştirdiğine dikkat çekti. Hareketli ortalamalar, nispeten kısa vadeli hareketli ortalamanın uzun vadeli hareketli ortalamanın üzerinde kesiştiğinde Golden Cross oluşur. Uzun vadeli bir gösterge olarak kabul edilirler, yüksek süreç hacimlerinin eşlik ettiği bir boğa piyasasına işaret ederler.

RektCapital, devam eden rallide yanlış düzeyler olduğuna ve en son Golden Cross’un gelecekte geçersiz sayılabileceğine dikkat çekiyor. Analiste nazaran Bitcoin 29.000 doların üzerinde ruhsal olarak değerli bir dayanak düzeyinin üzerinde kalırsa, yükseliş eğiliminin devam etmesi olasıdır.

  • Leave a Comment