Ana Sayfa Alkol Fiyatları Vermut Fiyatları

Vermut Fiyatları

Paylaş

Vermut Fiyatları 2019

Vermut fiyatları üzerinden alınan ÖTV ve enflasyon zamlarıyla birlikte, 58.6046 tl’den 63.1874 tl’ye kadar yükseliş yaşandı.Ayrıca Özel Tüketim Vergisi’nin üzerinden %18’lik KDV kesintisi yapılıyor. Alınan bu KDV miktarı da 8,4 liradan 9,06 liraya çıkacak.

İçki fiyatlarına yapılan bu zammın, vermut fiyatlari üzerinde yüzde 2,5-3’lük bir artış oluşturabileceği tahmin ediliyor.

Alkol fiyatlarında meydana gelen bu son zam sonrasında, aradığınız en doğru ve güncel fiyatlara kolayca ulaşabilmeniz adına vermut fiyatlarını siz okuyucularımız için liste haline getirdik.

Vermut Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Martini fiyatları ne kadar?, Vermut 2019 fiyatları ne kadar? gibi aramalarınız sonrasında bulabileceğiniz en doğru ve en güncel listeye buradan ulaşabileceksiniz.

Vermut Fiyatları 2018
Vermut Fiyatları 2019

Sayfamızda bulunan fiyatlar tavsiye edilen satış fiyatları olmakla birlikte, bu fiyatların bulunduğunuz il, ilçe, tekel bayii, büfe, market (Migros, Carrefour, Çağdaş, Kipa vb.) alkol satışı olan yerlerde farklılık gösterebileceğini belirtmek isteriz.

Hazırladığımız vermut fiyat listesinden Martini Bianco, Martini Extra Dry, Martini Rosso ve tüm vermut markalarının fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Vermut Fiyatları 2019 Listesi

Vermut Fiyatları

Martini Bianco 75 cl : 75,00 TL


Martini Extra Dry 75 cl : 80,00 TL

Martini Rosso 75 cl : 77,50 TL

Not: Alkol Sağlığa Zararlıdır. Lütfen sağlığınız için alkolden uzak durunuz.